Resultat: SPV Blomliarennet 20.01.2018

Postet av Førde IL - Alpin den 20. Jan 2018

Julie Felde (Haugen) og Oskar Ellingsund (Jølster) var dei raskaste etter to runder storslalom i SPV Blomliarennet 20.01.2018. Totalt var det 45 alpinistar i storbakken, samt rundt 30 som deltok i rekrutteringsrennet i familiebakken.

Resultat SPV Blomliarennet SSL 20.01.2018 urangert.pdf

Resultat SPV Blomliarennet SSL 20.01.2018 rangert.pdf
 

Familiebakken:

Johannes Veimo, Førde 53.28, Andrea Løkkebø Lekva, Førde 51.15, Sebastian Vasstein, Jølster 50.35, Jenny Elin Sagevik, Førde 49.57, Eila Marie Vik Botnen, Førde 1:02.23, Jonas Kvitnes Øygard, Førde 55.35, Astrid Sofie Øygard, Førde 1:15.45, Jakob Lavik Gilleshammer, Førde 53.50, Niklas Sunde, Førde 57.72, Hella Høllige, Førde 1:32.51, Kristine Vefring Ullaland, Tambarskjelvar 56.31, Liv Tollefsen, Førde 58.19, Pelle Tollefsen, Førde 1:33.71, Mathias Meland Birkeland, Tambarskjelvar 47.79, Morris Sægrov Asheim, Førde 1:37.11, Sanna Sægrov Asheim, Førde 45.39, Even Bortheim, Florø 1:12.51, Adrian Kvammen, Kvammen 1:37.21, Victoria Zablotny, Førde 1:12.51, David Zablotny, Førde 1:29.04, Amund Tenold Grimelid, Førde 48.69, Sunniva Tenold Grimelid, Førde 1:09.85, Sanna Amalie Ivars, Førde/Bergen 1:05.39, Emma Marie Ivars, Førde/Bergen 1:14.58, Betty Mari Hugøy, Førde 59.03, Mathilde Juklestad Sunde, Førde 59.22, Liam S. Kirketeig, Førde 48.68, Torben J. Sunde, Førde 56.25, Ola Unemo, Kvammen 59.83, Leo Høllige, Førde 1:13.75

Stor bakke utan rangering:

Jenter 8 år og yngre: Hanne Strand, Førde 2:54.95, Lena Kristina Strand, Jølster 2:22.35

Gutar 8 år og yngre: Kris-Daniel Vik Botnen, Førde 3:26.67, Tor Hoff Nedrebø, Førde 2:52.50, Olai Meland Vik, Førde 2:36.54

Jenter 9 år: Trine Solheim Flåm, Førde 2:56.05, Licia Helle Reed, Førde 2:49.89

Gutar 9 år: Nikolai Eric Goosen, Jølster 2:21.33, Kasper Felde, Haugen 2:01.83, Ola Lavik Gilleshammer, Førde 2:46.13, Lasse Hafstad, Førde 2:02.27, Truls Hauge Angedal, Førde 1:56.32

Jenter 10 år: Ingrid Rognebakke Svidal, Jølster 2:18.54, Bertine Hauge Angedal, Førde 1:55.81, Synne Vasstein, Jølster 2:17.54

Gutar 10 år: Erlend Hetle, Breimsbygda 1:51.06, Mathias Grande Flatjord, Førde 2:31.04, Freider Olav Nyheim, Førde 2:30.40, Jakob Felde, Breimsbygda 1:59.92, André Strand, Førde 2:23.97, Timian Hauge Hafstad, Førde 1:52.00

Stor bakke med rangering:

Jenter 11-12 år: 1: Julia Felde, Haugen 1:37.79, 2: Martine Vik, Førde 2:01.17, 3: Rebekka Veimo, Førde 2:18.27, 4: Ingeborg Søgnen Aasen, Førde 2:18.74, Carina Vasstein Didriksen, Jølster (DSQ1)

Gutar 11-12 år: 1: Oskar Ellingsund, Jølster 1:38.32, 2: Kjetil Helgheim Torpe, Jølster 1:45.03, 3: Kjetil Aarøen Taklo, Jølster 1:45.39, 4: Lucas Helle Reed, Førde 1:52.15, 5: Sverre Olai Savland, Jølster 2:00.80, 6: Sivert Storevik Solheim, Førde 2:02.55, 7: Sander Løkkebø Lekva, Førde 2:09.14, 8: Marcus Audun Goosen, Jølster 2:16.36, 9: Peter Skivenesvåg, Jølster 2:26.82, Olai Sele Marifjæren, Jølster (DNF2)

Jenter 13-14 år: 1: Lise Hafstad, Førde 1:48.43, 2: Silje Hafstad, Førde 1:51.23, 3: Sofie Storevik Solheim, Førde 2:09.67, Julie Hagen Torvund, Førde (DSQ1), Olianna Felde, Breimsbygda (DNF1)

Gutar 13-14 år: 1: Johannes Gjerland, Jølster 1:39.37, 2: Ola Indrebø, Førde 1:50.40

Jenter 15-16 år: 1: Kristine Strand, Førde 1:51.35

Gutar 15-16 år, 1: Filip Arnold Grov, Førde 1:49.31








Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.