Resultat Fjord1 Cup Blomlia 13.01.2016

Postet av Førde IL - Alpin den 13. Jan 2016


Resulatliste Fjord1 Cup i Blomlia 13.01.2016 urangert - manuell tidtaking.pdf

Resulatliste Fjord1 Cup i Blomlia 13.01.2016 rangert - manuell tidtaking.pdf


Urangert:

Klasse StNr Navn Klubb 1.omgang 2.omgang Total
J 8 år og yngre 100 Ingrid Svidal Jølster IL - Ski 1:03.99 1:02.63 2:06.62
101 Andrea Årset Jølster IL - Ski 1:05.68 1:06.96 2:12.64
102 Lena Strand Jølster IL - Ski 1:09.25 1:06.84 2:16.09
103 Ann Karin Solheim Rygg Jølster IL - Ski 1:03.20 1:05.62 2:08.82
104 Licia Helle Reed Førde IL - Ski 1:28.28 1:09.91 2:38.19
143 Sunne Mannebrekke Førde IL - Ski 1:30.00 1:38.85 3:08.85
G 8 år og yngre 105 Truls Hauge Angedal Førde IL - Ski 1:06.55 1:06.31 2:12.86
107 Olav Kjelsnes Fosstvedt Førde IL - Ski 56.03 1:04.13 2:00.16
108 Andre Strand Førde IL - Ski 57.97 58.03 1:56.00
109 Theodor Solheim Rygg Jølster IL - Ski 1:04.72 1:02.65 2:07.37
110 Lasse Hafstad Førde IL - Ski 56.87 57.19 1:54.06
142 Arian Førde Førde IL - Ski 1:18.63 DNS 1:18.63
J 9 år 111 Ingeborg Søgnen Aasen Førde IL - Ski 1:02.75 1:00.43 2:03.18
112 Ina-Marie Farsund-Gjerde Førde IL - Ski 1:22.84 1:16.41 2:39.25
G 9 år 113 Benjamin Stafsnes Førde IL - Ski 1:00.72 1:07.56 2:08.28
114 Sivert Storevik Solheim Førde IL - Ski 55.19 54.15 1:49.34
115 Kjetil Aarøen Taklo Jølster IL - Ski 53.04 50.56 1:43.60
116 Lucas Helle Reed Førde IL - Ski 54.34 56.69 1:51.03
120 Noah Fugle Jølster IL - Ski 1:16.65 1:14.32 2:30.97
J 10 år 117 Anna Hippe Nordal Florø SK 1:03.93 1:03.53 2:07.46
119 Leah Emilie Fugle Jølster IL - Ski 1:00.94 55.81 1:56.75


Rangert:


Klasse Plass Navn Klubb 1.omgang 2.omgang Total Diff
J 11-12 år 1 Julie Hagen Torvund Førde IL - Ski 48.23 47.77 1:36.00
2 Lise Hafstad Førde IL - Ski 48.90 48.00 1:36.90 +0.90
3 Marlene Helle Reed Førde IL - Ski 47.75 49.35 1:37.10 +1.10
4 Sofie Storevik Solheim Førde IL - Ski 52.72 49.91 1:42.63 +6.63
5 Silje Hafstad Førde IL - Ski 52.85 50.08 1:42.93 +6.93
6 Nora Svidal Jølster IL - Ski 55.03 52.08 1:47.11 +11.11
7 Inga Hoff Førde IL - Ski 53.84 53.53 1:47.37 +11.37
G 11-12 år 1 Johannes Årdal Jølster IL - Ski 44.06 43.59 1:27.65
2 Johannes Gjerland Jølster IL - Ski 46.19 43.37 1:29.56 +1.91
3 Ola Indrebø Førde IL - Ski 48.12 46.41 1:34.53 +6.88
4 Håvard Aarøen Taklo Jølster IL - Ski 46.88 47.78 1:34.66 +7.01
5 Andreas Grande Flatjord Førde IL - Ski 58.69 55.12 1:53.81 +26.16
6 Noah Løkeland Førde IL - Ski 58.88 55.72 1:54.60 +26.95
J 13-14 år 1 Sofie Årdal Jølster IL - Ski 42.16 43.18 1:25.34
2 Oda Hage Lambrechts Førde IL - Ski 43.06 43.44 1:26.50 +1.16
3 Tuva Hoff Nedrebø Førde IL - Ski 45.03 44.28 1:29.31 +3.97
4 Nora Indrebø Førde IL - Ski 46.22 45.09 1:31.31 +5.97
U Gutt Synshemmet 1 Egil Mahtias Fugle Jølster IL - Ski 44.41 44.35 1:28.76
G 13-14 år 1 Filip Grov Førde IL - Ski 46.22 45.97 1:32.19
G 15-16 år 1 Jørgen Aarøen Taklo Jølster IL - Ski 38.65 39.32 1:17.97
2 Bendik Hamar Jølster IL - Ski 40.97 41.44 1:22.41 +4.44
3 Sigbjørn Norddal Jølster IL - Ski 41.78 40.87 1:22.65 +4.68





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc